KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14235513
nr 1423 5513
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, "Humleblomst". Signerad, bladets mått: 21x15, yttermått inklusive ram: 35x29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:38:58
2/10 21:12:59
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad